Добро пожаловать на строительный форум StroU.net - регистрируйтесь или заходите в личный кабинет

Буріння свердловини

Монтаж и подключение водоснабжения
Ответить
Absolutely
Учасник

Буріння свердловини

Сообщение Absolutely » 07 май 2020, 18:27

Шановні, а чи є тут у нас хтось з Хмельницької області? Теба терміново, поки ще не закінчився карантин, пробурити свердловину, тож часу чекати кілька тижнів у мене немає. Буду дуже вдячний за поради, рекомендації та контакти.
Mister F
Активный учасник

Re: Буріння свердловини

Сообщение Mister F » 07 май 2020, 18:41

Так раньше надо было думать, а не сейчас спохватиться, когда уже с понедельника снимают часть ограничений. Вообще многие на карантине решили закрыть вопрос с водоснабжением своих дач, куда они выехали на самоизоляцию, так что неудивительно, что сейчас очередь.
Bard
Активный учасник

Re: Буріння свердловини

Сообщение Bard » 07 май 2020, 19:23

Якщо треба пробурити скважину на воду в Хмельницькій області, то спробуйте домовитися щодо якомога швидшого виконання замовлення ось тут https://kolodec.com.ua/ua/burenie-skvaz ... lasti.html Хоча я дійсно згоден з тим, що люди все ж таки дійсно зараз почали займатися облаштуванням своїх дач та приватних будинків, оскільки і вільний час з'явився, і зрозуміли, що по два місяці сидіти на дачі без води просто неможливо.
Ответить

Вернуться в «Водоснабжение»